
Портативна плита для готування RAF 8005 1500Вт, Електроплита настільна плита одноконфорочна KG-85
966 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21uvd332
+380 (97) 022-89-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
📰 Портативна плита для готування RAF 8005 1500Вт, Електроплита настільна плита одноконфорочна KG-85
📌 Електроплита одноконфоркова RAF 8005. Дискова нержавіюча сталь. Електроплита RAF 8005 це економний та малогабаритний пристрій, оснащений одним малопотужним нагрівачем, потужністю 1500Вт. із регульованим термостатом. Покриття робочої поверхні з нержавіючої сталі. Якщо у вас небагато місця на кухні, то RAF 8005 стане незамінним помічником на вашій кухні або будь-якому іншому місці. А завдяки легкій вазі її можна взяти з собою на дачу. Живлення від мережі 220В. Порадуйте корисними та смачними стравами своїх рідних та близьких, тепер на вашій кухні стане більше вільного місця.
📌 Переваги:
- 🔸 Споживана потужність 1500 Вт, регулювання якої здійснюється терморегулятором на передній частині корпусу.
- 🔸 Мережевий індикатор роботи світиться під час роботи.
- 🔸 Не в кожного є можливість і необхідність встановлення повноцінної плити.Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки.
- 🔸 Маленька, компактна та дуже практична плита підійде для розігріву та приготування їжі в побутових умовах.
- 🔸 Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку.
- 🔸 Ніжки з прогумованою основою забезпечують хорошу стійкість на поверхні.
- 🔸 Плита має захист від перегріву.
- 🔸 Плита має одну дискову електричну конфорку із закритим типом нагрівального елемента.
- 🔸 За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF 8005, ви зможете легко приготувати собі їжу на поточний день.
📌 Характеристика:
- 🔸 Матеріал нержавіюча сталь
- 🔸 Світловий індикатор роботи,
- 🔸 Максимальна потужність 1500 Вт
- 🔸 Поворотний механічний перемикач
- 🔸 Кількість конфорок 1
- 🔸 Терморегулятор




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | RAF |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Електропліта на 1 конфорку RAF, Настільна електроплита настільна побутова KG-85 |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 966 ₴









