
Мобільна електрична плита RAF 8010A 1000 Вт, Електрична настільна плита Переносна DM-33
515 ₴
- Немає в наявності
- Код: 68242mz
🔧 Мобільна електрична плита RAF 8010A 1000 Вт, Електрична настільна плита Переносна DM-33
✨ Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF – 8010A , ви зможете запросто приготувати собі їжу на поточний день.
✨ >
✨ Плиту RAF – 8010A можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення . Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
✨ Емалеве біле покриття плити RAF – 8010A додає їй привабливості в очах тих користувачів, які надають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
✨ Характеристики:
- ☑️ Управління: механічне;
- ☑️ Кількість режимів: 5;
- ☑️ Розмір коробки 255x225x 60 мм.
- ☑️ Потужність конфорки: 1000 Вт;
- ☑️ Кількість конфорок: 1;
- ☑️ Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- ☑️ Прогумовані ніжки;
- ☑️ Вага: 1,2 кг;
- ☑️ Надійне покриття, зручне для чищення;
- ☑️ Покриття робочої поверхні: емаль;
- ☑️ Світловий індикатор (увімкнення/вимкнення);
- ☑️ Харчування: 220V;
- ☑️ Розмір плити 210x210x40 мм
✨ Комплектація:
✨ * Електроплита RAF 8010
* Заводська упаковка
✨ Характеристики:
- ☑️ Покриття корпусу – емалева фарба
- ☑️ Колір корпусу – Білий
- ☑️ Загальна кількість конфорок – 1
- ☑️ Варкова поверхня – електрична
- ☑️ Тип управління – Механічне
- ☑️ Ширина – 210мм
- ☑️ Стан – Новий
- ☑️ Покриття варильної поверхні – емаль
- ☑️ Кількість електричних конфорок – 1
- ☑️ Висота – 40мм
- ☑️ Вигляд плити – Настільна
- ☑️ Споживана потужність – 1000Вт
- ☑️ Вага – 1,2кг
- ☑️ Розташування конфорок – квадрат
- ☑️ Глибина – 210мм
- ☑️ Кількість режимів роботи – 5




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | RAF |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Потужна настільна електроплита RAF 8010A 1000 Вт, Плитка електрична переносна DM-33 |
| Ширина | 215 мм |
- Ціна: 515 ₴









